MHP Alanya, Saray Mahallesi’nde Esnafla Buluştu

Saray Mahallesi esnafını dinleyen MHP İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, vatandaşların istek ve taleplerini aldı. Sünbül, “Hakk’ın yolunda, milletimizin yanında ve emrinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

MHP Alanya, Saray Mahallesi’nde Esnafla Buluştu

MHP İlçe Teşkilatı, Alanya’daki vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Alanya’nın Türktaş Mahallesi’nde mahalle toplantısı düzenleyerek vatandaşların taleplerini dinleyen MHP’liler son olarak Saray Mahallesi esnafı ile bir araya geldi. Esnaf buluşmasına MHP İlçe Başkanı Mustafa Sünbül’ün yanı sıra MYK Üyesi Hüseyin Yıldız da katıldı.  
“ESNAFIN İSTEK VE TALEPLERİNİ ALDIK”
Esnaf buluşmasının ardından açıklama yapan MHP İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, “MYK Üyemiz Hüseyin Yıldız ile birlikte Saray Mahallesi’nde bulunan esnaflarımızla bir araya gelerek, yerel ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunduk. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyin ve partimizin ülke gündemine dair görüş ve politikalarını esnaf ve vatandaşlarımıza aktardık. MHP'nin üretken belediyecilik anlayışını ile iki dönemdir Alanya’mıza hizmet veren Alanya Belediyemizin çalışma ve hizmetleri ile alakalı bilgilendirmelerde de bulunduk. Esnaflarımızın istek ve taleplerini not alarak çözüm noktasında çalışmalarımızı başlattık. Hakk’ın yolunda, milletimizin yanında ve emrinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2022, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER