Orijinal Adana lezzetleri Alanya'da

Adana'nın meşhur et restoranı Volkan Usta Kebap, Alanya'nın Kestel Mahallesi'ne geldi. Olta Volkan Usta Kebap, eşsiz lezzetleriyle Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) yönetimini ağırladı

Orijinal Adana lezzetleri Alanya'da

ADANA'NIN meşhur et restoranı Volkan Usta Kebap, Alanya'nın Kestel Mahallesi'ne geldi.
Alanya'nın tanınmış turizmcisi Murat Topçu'nun tutkunu olduğu Volkan Usta Kebap, Kestel Mahallesi'nde daha önce Topçu'nun Olta Balık olarak işlettiği restoranda hizmet vermeye başladı. 
Volkan Usta Kebap'ın yaratıcısı Volkan Usta da, çok sevdiği Alanya'ya ekibiyle birlikte gelerek 
Olta Volkan Usta Kebap'ta hizmet vermeye başladı. 
Önceki akşam Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Genel Başkanı Mehmet Ali Dim ve Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC) yönetimini Kestel Mahallesi, Sahil Caddesi, No 197 adresindeki Olta Volkan Usta Kebap'ta eşsiz Adana lezzetleriyle ağırlayan Volkan Usta, "Adanamızın meşhur lezzetlerini çok sevdiğim Murat Topçu ağabeyimle birlikte Alanya'ya taşıdık. Halen Adana'da ve ülkemizin bazı şehirlerinde Volkan Usta Kebap restoranlarımız hizmet veriyor. Alanyalı müşterilerimize orijinal Adana lezzetlerini servis edebilmek için etlerimizi ve malzemelerimizi Adana'dan soğuk zincirle getiriyoruz. 'Önce hijyen, sağlık ve lezzet' ilkemizle, Adanalı ustalarımızla hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana Alanya halkının yoğun ilgisiyle karşılaştık. Tüm Alanyalılara teşekkür eder, kendilerini lezzetlerimizi tatmaya bekleriz" dedi. 
ALGC Başkanı Ferit Kesen de, Olta Volkan Usta Kebap'ın nasıl meşhur olduğunu lezzetlerini tadınca anladıklarını belirterek, "Alanyamız her şeyin en iyisini hak ediyor. Volkan Usta Kebap da o en iyilerden biri. Kendilerine teşekkür ediyor, hayırlı olsun diyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER