Alanya EAH'ta hekim odası hizmete girdi

Alanya EAH'ta hekimlerin dinlenebileceği ve hastaları hakkında görüş alışverişinde bulunabileceği hekim odası hizmete açıldı.

Alanya EAH'ta hekim odası hizmete girdi

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde (EAH) hekimler arası birlik ve beraberliği,  iletişimi artırmak, ekip ruhunu hissettirmek için hekim odası oluşturuldu. Tüm hekimlerin bir arada olup birlikte zaman geçirebileceği odanın açılışında hekimler bir araya geldi.  

Alanya EAH Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Karahan açılışta yaptığı konuşmada, tüm hekimlerin büyük bir özveri ve fedakârlıkla görevini yerine getirdiğini söyledi. Karahan, "Biz de hastane yönetimi olarak hekimlerimizin bir arada olabileceği bir yer tahsil ettik. Onların konforunu düşünerek hazırladığımız odamızda bağışçılarımızın katkıları ise yadsınamaz. Onlara bir kez daha teşekkür etmek isterim. Bu oda hekimlerimiz birbirlerini daha iyi tanıyabilecekleri, iletişim halinde olarak hastaları hakkında rahatça görüş alışverişinde bulunabilecekleri, nöbetlerde rahatça dinlenebilecekleri bir yer oldu. Bizler birlik beraberliğin ve mutluluğun paylaştıkça arttığına inanmaktayız. Yirmi dört saat boyunca sağlık hizmeti vermekte olan, insan sağlığı için saniyelerle savaşan hatta kendi hayatından ödün veren bütün sağlıkçılarımıza bir kez daha teşekkür etmek isterim. Odamız hayırlı olsun“ diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER