Alanya'da ALTSO Başkan Adayı'ndan flaş açıklama

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Tunahan Toksöz, ekibiyle birlikte önümüzdeki aylarda yapılacak olan ALTSO seçimlerine hazır olduklarını söyledi.

Alanya'da ALTSO Başkan Adayı'ndan flaş açıklama

ALTSO için başkan adaylığını açıklayan iş adamı Tunahan Toksöz, ‘’Önceliğimiz elimizdeki değerlerin farkına varıp Alanyamız için bu değerleri en iyi şekilde kullanmak ve bu yönde çalışmalar yaparak, projeler üretmek’’ olacaktır.

BAŞARI ÖYKÜSÜ DOLU BİR ALTSO SİZLERİ BEKLİYOR

Ekonomisi olmayan toplulukların ne tarihi ne de yaşamda tercih özgürlüğü olur diyen ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, ‘’Bugün ekonomisini yönetemeyen Afrika Kıtası’nda yaşayan toplulukların durumu ile yöneticilerinin söz sahipliği ortada. Alanya’nın turizmde ve bölgede söz sahibi olabilmesi için güçlü bir ekonomisi olmalı. Bu da Alanya Ticaret ve Sanayi Odası ile sağlanır. Önümüzde ki aylarda Alanya Ticaret ve Sanayi Odası olarak yeni yönetim seçmek için bir seçim olacak. Aslında bu seçim odaya meclis, yönetim kurulu ve başkanlık seçimi. Bu süreçte üyelerimiz kendine odayı PR aracı olarak kullanan başkan seçmemeli!.Alanya Türkiye için çok önemli bir şehir. Turizm, tarım ve inşaatta hak ettiğimiz yerde değiliz. Alanya ticaretinin hak ettiği yere gelme mücadelesini, iyi bir Alanya Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ile başaracağız.Bu şehir için hayal dönemleri bitti. Bizim Alanya için daha gerçekçi yapılabilir düşüncelerimiz var. Alanya yılda iyi bir sezonda beş milyon misafir ağırlıyor ancak hak ettiğimiz fiyatlama ile konaklama satamıyoruz. Beş milyon insan ağırlayan şehrimizin ülke ekonomisine yaptığı katkının bilincindeyiz’’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER