AK PARTİ ALANYA’DAN VEFA ÖRNEĞİ

AK Parti Alanya İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği “Dünden Bugüne Alanya” programı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun katılımı ile gerçekleşti.

AK PARTİ ALANYA’DAN VEFA ÖRNEĞİ

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Alanya İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu “Dünden Bugüne Alanya” programı kapsamında parti kurucuları, önceki dönem Ana Kademe Yönetimleri, önceki dönem Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları ile Yönetimleri, önceki dönem Belediye Başkanları ve önceki dönem İl Genel Meclis Üyeleri ile bir araya geldi. Buluşmada gündeme ilişkin görüşler dinlendi ve birlik mesajı verildi. AK Parti’nin başarısının dünden bugüne liderinin arkasında güçlü bir şekilde duran kadroların olduğunu söyleyen AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu, “AK Parti’mizin başarısının en büyük sırrı dünden bugüne liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında güçlü bir şekilde duran kıymetli yol ve dava arkadaşlarımızın olmasıdır. Milletimiz bu zaman kadar Sn. Cumhurbaşkanımıza ve AK Partimize teveccüh göstermişse bu partimizin çatısı altında sorumluluk üstlenmiş kıymetli yol arkadaşlarımızın yapmış olduğu başarılı çalışmalar sayesindedir.” dedi.
 
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun “Dünden Bugüne Alanya” buluşmasına katılımları ile şereflendirdiğini söyleyen Başkan Toklu, “ ‘Dünden Bugüne Alanya’ buluşmamız kapsamında önceki dönem İlçe Başkanları, önceki dönem Ana Kademe Yönetimleri, önceki dönem Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları ile Yönetimleri, önceki dönem Belediye Başkanları ve önceki dönem İl Genel Meclis Üyelerimiz ile bir araya geldik. Dışişleri Bakanımız Sn. Mevlüt Çavuşoğlu’da bu buluşmamızı katılımlarıyla şereflendirmiştir. Kendisine teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER