ALANYA’DA 19 MAYIS COŞKUSU FENER ALAYI YÜRÜYÜŞÜ VE EDİS KONSERİ İLE YAŞANACAK

Alanya’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, Fener Alayı Yürüyüşü ve ünlü sanatçı Edis konseri ile kutlanacak. Başkan Yücel tüm vatandaşları kutlamalara davet ederek, “Tüm halkımızı 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı coşkusuna ortak olmaya bekliyoruz.” dedi.

ALANYA’DA 19 MAYIS COŞKUSU FENER ALAYI YÜRÜYÜŞÜ VE EDİS KONSERİ İLE YAŞANACAK

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, gençlerin bayramı olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda muhteşem bir kutlamaya daha imzasını atıyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere hediye ettiği bu önemli bayram için düzenlenen program, 19 Mayıs günü saat 20.00’de Atatürk Anıtı önündeki buluşma ile başlayacak. Buluşma sonrası 20.30’da Atatürk Anıtı önünden başlayacak Fener Alayı Yürüyüşü İskele üzerinden Alanya Belediye Sarayı arkasına kadar devam edecek. Yürüyüşün ardından ise son yılların popüler ismi olan Edis sevenleri ile buluşacak. Saat 21.30’da başlayacak konser de Edis, en sevilen şarkılarını Alanya halkı için seslendirecek. 19 Mayıs coşkusunun zirveye ulaşacağı kutlama programına tüm vatandaşlar ücretsiz olarak katılabilecek.

BAŞKAN YÜCEL TÜM VATANDAŞLARI DAVET ETTİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, düzenlenen programa tüm vatandaşları davet etti. Başkan Yücel, “Milli Bayramlarımızı kentimizde her zaman büyük bir coşku ve katılımla kutluyoruz. Bu yıl 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’mızın 104. yılını kutlayacağız. Bu tarihi ve önemli günde vatandaşlarımız için güzel bir program hazırladık. Fener Alayı Yürüyüşü ve Edis konseri ile vatandaşlarımıza unutulmaz bir bayram yaşatmak istiyoruz. Tüm halkımızı 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı coşkusuna ortak olmak için Fener Alayı Yürüyüşümüze ve Edis Konserimize bekliyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER