BAŞKAN YÜCEL TÜM ALANYA HALKINI 12. ALANYA ÇEVRE FESTİVALİ’NE DAVET ETTİ

12. Alanya Çevre Festivali 7 Haziran Çarşamba günü İskele Şelale Meydanı’nda 16:00’da başlayacak. Müzik dinletileri, gösteriler ve birbirinden renkli etkinliklerin olacağı festivale tüm Alanya halkını davet eden Başkan Yücel; “Sürdürülebilir Çevre İçin Elele vereceğimiz festivalimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.” dedi.

BAŞKAN YÜCEL TÜM ALANYA HALKINI 12. ALANYA ÇEVRE FESTİVALİ’NE DAVET ETTİ

Alanya Belediyesi’nin geleneksel hale gelen ve bu yıl 12.’si düzenlenecek olan Çevre Festivali 7 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilecek. İskele Şelale Meydanı’nda yapılacak olan festival saat 16.00’da başlayacak. ‘Sürdürülebilir bir Çevre İçin Elele’ sloganı ile gerçekleştirilecek festival ile çocuklar, gençler ve tüm vatandaşlar için farkındalık oluşturulacak.

BAŞKAN YÜCEL’DEN TÜM ALANYA HALKINA DAVET

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 12. Alanya Çevre Festivali’ne tüm Alanya halkını davet etti. Başkan Yücel, “Hem farkındalık oluşturduğumuz hem de gençlerimizin, çocuklarımızın eğlenme imkânı bulduğu bir festival gerçekleştireceğiz. Alanya’mızın daha temiz olması için göreve geldiğimizden beri var gücümüzle çalışıyoruz. Bu çalışmaları taçlandırdığımız bir festival olacak. Tüm vatandaşlarımızı 12. Alanya Çevre Festivalimize bekliyoruz.” dedi.

ZELİHA SUNAL’IN DA KATILIMI İLE MUHTEŞEM ETKİNLİKLER

2. Alanya Çevre Festivali Zeliha Sunal’ın katılımı ile atıksız yaşam çevre atölyeleri, müzik dinletileri, gösteriler ve birbirinden renkli etkinliklerle gerçekleştirilecek. Festival programı şu şekilde:

16:00 Sokakta Sanat Var Müzik Dinletisi

16:30 Hacıkura İlkokulu Tiyatro Gösterisi

17:15 Festival Açılış Konuşması ve protokol konuşmaları

17:30 Parlayüksel İlkokulu Halk Oyunu Gösterisi

17:45 Atık Pil Yarışması, En Güzel Balkon Bahçe Yarışması ve İlkokullar Arası Resim Yarışması Ödül Töreni

18:15 Alaaddin Keykubat Anaokulu Step Aerobik Gösterisi

18:25 ALKÜ Uygulama Anaokulu Sıfır Atık Defile Gösterisi

18:35 Hacıkura İlkokulu Sıfır Atık Temalı Gösteri

18:45 Obaköy İlkokulu Çevre Temalı Ritim Grubu ve Ront Gösterisi (Zeliha Sunal İle)

Yener Gedik Müzik Dinletisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER