Kaymakam Ürkmezer’den Kaptanoğlu’na Şükran Ziyareti

Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer Alanya Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Anadolu Lisesi’ni yaptıran hayırsever Müfit Kaptanoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Ürkmezer’den Kaptanoğlu’na Şükran Ziyareti

Eğitim alanında Alanya’ya Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Anadolu Lisesi’ni yaptırarak katkı sağlayan ilçenin hayırseverlerinden Müfit Kaptanoğlu’nu ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer, yapmış olduğu hayırlar vesilesiyle kendisine Antalya Valisi Ersin Yazıcı adına teşekkür plaketi takdim etti. 
“VEFA BORCUMUZU YERİNE GETİRİYORUZ”
Kaymakam Ürkmezer, “Her alanda Alanya’mıza kazandırdıkları eserlerle ve yapmış oldukları katkılarla şehrimizi ileriye taşıyan hayırseverlerimizle bir araya gelmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz ve onlara olan vefa borcumuzu ziyaretlerde bulunarak onları yalnız bırakmayarak yerine getirmeye çalışıyoruz. Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Anadolu Lisesi’ni yaptıran hayırseverimiz Müfit Kaptanoğlu’nu ziyaret ettik. Hayırlarından dolayı kendisine ve ailesine teşekkür ediyorum. Allah tüm hayırseverlerimizden razı olsun” dedi. Hayırsever Müfit Kaptanoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ürkmezer’e teşekkür etti. Ürkmezer’e ziyaretinde Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER