'Turuncu Sevdam' kampanyasına büyük destek

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, 'Turuncu Sevdam' kampanyasına destek veren Demirtaş Madencilik ve Mermer Ltd. Şti. sahibi ve Alanyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Saz’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

'Turuncu Sevdam' kampanyasına büyük destek

Başkan, Çavuşoğlu, Alanyaspor Store mağazasının başlatmış olduğu 'Turuncu Sevdam' kampanyasına destek vermek amacıyla 55 adet kombine ve 55 adet forma ve tişört satın alan Demirtaş Madencilik ve Mermer Ltd. Şti. sahibi ve  Alanyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Saz’ı ziyaret etti.  Ziyarete Başkan Yardımcısı Enver Vural, Genel Koordinatör  Mevlüthan Çavuşoğlu ve Kurumsal Satış Müdürü Serhat Coşkun da eşlik etti.

Başkan Çavuşoğlu, kampanyaya destek veren Saz’a teşekkür ederek, "Yönetim kurulunda birlikte çalıştığımız yol arkadaşımız Ahmet bey her zaman destekçimiz olmuştur. Bu kampanyaya da öncülük ederek örnek olmuştur. Desteklerinden dolayı kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ahmet Saz ise , “Corendon Alanyaspor’umuzun her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Sadece bu kampanyaya değil, kulübümüzün her zaman destekçisi olmalıyız. Tüm iş insanlarını ve turizmcilerimizi destek vermeye davet ediyorum. Takımımıza başarılarla dolu bir sezon diliyorum” diye konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER